Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Opublikowane według Amber w Bezpieczeństwo · 17 Styczeń 2014
Tags: Oh Deer!BezpieczeństwoFundacjaPomocyOfiaromWypadkówDrogowychKampaniaspołecznapomocwidoczność

Audi już od lat słynie z perfekcji w dziedzinie komfortu, elegancji, wykończenia wnętrz, a przede wszystkim z wysokiego poziomu bezpieczeństwa produkowanych przez siebie aut. Znaczącą przewagę w tej dziedzinie firma uzyskała dzięki systemowi Audi pre sense plus, który wykrywa zagrożenia w odpowiednim czasie i czyni jazdę bezpieczniejszą.

O sposobie działania tej inteligentnej technologii mogliśmy się przekonać dzięki kampanii reklamowej. Na głównych międzynarodowych lotniskach zostały zainstalowane billboardy. Z daleka można było przeczytać tylko niewyraźne nagłówek: „jedziesz. Jest ciemno. NAGLE: ” Im pasażer znajdował się bliżej ekranu tym wyraźniejszy stawał się tylko jeden wyraz: „Jeleń”!  Ten fascynujący efekt był możliwy dzięki zastosowaniu zjawiska fizycznego zwanego złudzeniem optycznym.
Client: Audi
Campaign Title: Audi –