Dlaczego warto przekazać nam swój 1%? - AMBER

DLACZEGO WARTO PRZEKAZAĆ NAM 1,5%

Wypadki drogowe wciąż stanowią duży problem na polskich drogach. Giną w nich zarówno dzieci jak i dorośli. Wiele osób odnosi poważne urazy, z którymi muszą się zmagać do końca życia. Policja co roku publikuje dane dotyczące ilości wypadków drogowych oraz ilości osób, które w nich ucierpiały. W 2014 roku, w całej Polsce, doszło do 34 970  wypadków. Zginęło w nich  3 202 osoby, a rannych zostało 42 545 osób! To bardzo dużo!

Naszym marzeniem są bezpieczne ulice. Chcemy aby wypadki i kolizje stały się tylko złym wspomnieniem. Wolontariusze Fundacji Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych pracują na tym każdego dnia, poświęcając swój czas i energię. Choć wielu nazywa nas marzycielami, to my wierzymy, że nasze marzenie kiedyś się ziści.

Jednak naszym głównym celem jest pomoc tym, którzy nie mieli szczęścia i ucierpieli w wypadku. Zbieramy pieniądze dla nich, aby móc choć trochę im pomóc. Nie zwracamy uwagi na wiek, płeć czy status społeczny. Każdy dla nas jest tak samo ważny! Największą nagrodą, dla nas, jest uśmiech naszych podopiecznych oraz proste, ale jakże wspaniałe, słowo „dziękuje”.
Niestety, mimo naszych starań, niewiele możemy zrobić bez was! To nasi darczyńcy pozwalają nam spełnianie marzeń. Każdy wózek inwalidzki, każda proteza czy pionizator, które kupiliśmy, to wyłącznie wasza zasługa! To wasze datki zmieniają życie naszych podopiecznych. Dziękujemy Państwu za wsparcie w 2015 r., za to, że jesteście z nami i aktywnie wspieracie nasze działania. Dzięki przeprowadzonej akcji 1% w roku ubiegłym udało nam się zebrać kwotę, która została w pełni przeznaczona na zabiegi rehabilitacyjne, specjalistyczny sprzęt, zakup protez, wózków inwalidzkich czy wsparcie ze strony wykwalifikowanych służb medycznych. Nawet niewielka suma daje nadzieję osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych na stawienie czoła wyzwaniom dnia codziennego!

To właśnie dzięki Państwa decyzji, pomagamy i będziemy pomagać wszystkim potrzebującym, tak długo jak będą potrzebowali naszej pomocy!

Czas rozliczania PIT-ów trwa. Jest to idealny moment aby przekazać nam i naszym podopiecznym swój 1,5% . Jest to rozwiązanie, które nic was nie kosztuje. Zajmuje tylko kilka minut i wymaga jedynie przepisania kilka danych.
Wielu ludzi myśli...

„Mój 1,5% to tylko kilka złotych. Taka suma nic nie zmienia.”

Błąd!
Każda złotówka przybliża naszych podopiecznych do lepszego życia. Każdy gorsz to jeden krok w stronę sprzętu rehabilitacyjnego, który ofiarom wypadków, jest niezbędny do egzystencji.

Przekazując swój 1,5% stajesz się cichym bohaterem. Odmieniasz kogoś życie. To dzięki tobie ktoś znów wyjdzie z domu, powróci do pracy lub pobawi się ze swoimi dziećmi.
To tylko jeden gest, jedna chwila i jedna rubryka, która zmienia wszystko!

Proste zasady przekazywania 1,5% podatku:
  1. W części „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP” w rubryce „Numer KRS” wpisać numer pod jakim widniejemy w Krajowym Rejestrze Sądowym, czyli:KRS 0000311677
  2. Wypełnić rubrykę „Wnioskowana kwota” wpisując do niej kwotę stanowiącą 1,5% podatku.
  3. W rubryce „Cel szczegółowy 1.5%”: należy wskazać konkretny cel, na który przekazuje się 1,5% podatku.

Pozwól nam pomagać. Przekaż swój 1,5%!
Wypełnij PIT

przez internet i przekaż 1,5% podatku.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ !

Darowizny możecie Państwo przekazywać na konto:
Oddział w Łodzi
32 1910 1048 2251 0123 2398 0001
Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych Amber
NAPISZ DO NAS
kontakt@amber-fundacja.pl

NAPISZ DO NAS LIST:

AMBER Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych
ul. Nastrojowa 60
DANE REJESTROWE:

AMBER Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych