07.2024 | Wsparcie dla OSP KSRG Wieluń

OSP KSRG Wieluń dziękuje Fundacji Amber za to, że po raz drugi sfinansowaliśmy sprzęt ratujący życie ofiarom wypadków drogowych!

Druhowie i Druhny piszą: ,,Powiększamy swój potencjał ratownictwa technicznego inwestując w coraz nowszy sprzęt. Tym razem wzbogaciliśmy się o „zestaw osłon na ostre krawędzie nr 2” zakupione przy pełnym wsparciu Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych Amber. Fundacja ta postanowiła wesprzeć nas już drugi raz, tym razem przeznaczając na ten cel aż 1000,00 PLN!

Zestaw ten będzie wykorzystywany podczas wypadków samochodowych, gdzie będzie zachodzić konieczność pracy przy ostrych elementach konstrukcji pojazdu. Zapewni on bezpieczeństwo zarówno ratownikom jak i osobom poszkodowanym.

Dziękujemy Wam z całego serca za kolejne wsparcie naszej jednostki. My nie zatrzymujemy się i działamy dalej. Wszystko, aby mieszkańcy Gminy Wieluń czuli się bezpieczniej!''