Nauczmy się pomagać!

Rozliczenia
Przejdź do treści

Nauczmy się pomagać!

Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych
Opublikowane według Amber w Bezpieczeństwo · czwartek 11 Lut 2016
Tags: AmberbezpieczeństwonadrogachFundacjaPomocyOfiaromWypadkówDrogowychniebójmysiępomagaćPierwszapomocpomocproszenieopomoc
Nie bójmy się pomagać i prosić o pomoc !
Bezpieczeństwo na drogach to bardzo ważny temat. Niestety Polska wciąż pozostaje w czołówce państw europejskich w niechlubnych statystykach dotyczących ilości zgonów w wyniku wypadków drogowych. Od kilku lat sytuacja ulega poprawie, leczy wciąż pozostaje wiele do zrobienia.
 

Fundacja Pomocy Ofiarom Drogowym „Amber” nie pozostaje obojętna wobec tego problemu. Staramy się pomagać ofiarom wypadków drogowych oraz rodzinom sprawców. Dzięki dobrowolnym dotacją od ludzi dobrej woli, pomagamy z zakupie sprzętu rehabilitacyjnego, udzielmy pomocy psychologicznej i prawnej. Duży nacisk kładziemy także na prewencję, prowadząc różnego rodzaju akcje mające na celu uświadomienie Polakom skutków złych i niebezpiecznych zachowań na drodze.

Istnienie fundacji jest możliwe dzięki ludziom dla, których bezpieczeństwo na drogach jest równie ważne co dla nas. Funkcjonujemy dla Was i dzięki Wam! Można nas wspierać finansowo poprzez przekazanie jednego procenta swojego rozliczenia PIT lub poprzez dobrowolną wpłatę na nasze konto. Każda złotówka się liczy! Obiecujemy, że każdy grosz zostanie przeznaczony na pomoc osobom, które tej pomocy bardzo potrzebują.
Jednak, tak jak wspominaliśmy wcześniej, istniejemy dla was. Nigdy nie jest zbyt późno na pomoc. Dlatego Fundacja Pomocy Ofiarom Drogowym „Amber” wciąż poszukuje podopiecznych, którzy zmagają się z skutkami wypadku drogowego. Nie mamy żadnych ograniczeń terytorialnych ani wiekowych. Pomagamy wszystkim, którzy ucierpieli na drogach na terenie całej Polski. Jeśli kiedyś ucierpiałeś w wypadku drogowym i potrzebujesz pomocy, nie bój się i napisz do nas lub zadzwoń! Z każdym chętnie porozmawiamy.
Wiemy z naszego doświadczenia, że czasem ofiary kolizji mają problem z poproszeniem o pomoc. Ogranicza ich strach i wstyd – w pełni to rozumiemy i akceptujemy! Jednak prosimy o zaufanie! Stąd apelujemy do rodzin i znajomych ofiar wypadków. Pomóżcie swoim najbliższym. Jeśli znacie kogoś, komu możemy pomóc, namówcie ich na kontakt z nami! Jesteśmy organizacją, która istnieje od lat i znamy problemy poszkodowanych. Nie należy się nas bać. Naszym celem jest, była i zawsze będzie chęć bezinteresownej i wielokierunkowej pomocy innym.Wszystkich zainteresowanych naszymi działaniami zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej oraz śledzenia nas w mediach społecznościowych. Codziennie pracujemy nad nowymi treściami, które mogą Państwa zainteresować. To właśnie tam publikujemy najnowsze materiały dotyczące nasze naszych happeningów i akcji edukocyjno- prewencyjnych.
Bez względu na to czy chcesz pomóc, czy też pomocy potrzebujesz, pamiętaj- czekamy właśnie na Ciebie! Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Wspólnymi siłami możemy uczynić polskie drogi bezpieczniejszymi!


0
recenzje

Wróć do spisu treści